PORTUS KANCELARIA - ODSZKODOWANIA
PORTUS KANCELARIA - ODSZKODOWANIA
KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH PORTUS KANCELARIA - DLA PRZEDSIĘBIORCY
slider_01

Profesjonalizm

PORTUS Kancelaria została założona przez grupę zawodowych prawników, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wiedza zdobyta na uniwersytetach i aplikacjach prawniczych w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem nabytym na salach sądowych, pozwalają nam zająć się Twoją sprawą w najlepszy z możliwych sposobów.

Odpowiedzialność

Doświadczenie i solidność stanowią podstawę naszych działań, dlatego PORTUS Kancelaria jest tym, na czym można się oprzeć i być pewnym słuszności podjętych decyzji. Proponujemy Ci sprawdzone rozwiązania, starając się zawsze osiągnąć dla Ciebie maksimum korzyści – nie podejmujemy ryzyka dla zaspokojenia ambicji ani z chęci zysku.

Rzetelność

Wiemy co to znaczy mierzyć się z problemami, które wydają się nie do rozwiązania.
Twoje sprawy traktujemy poważnie i poszukujemy takich rozwiązań, które pozwalają osiągnąć najlepszy efekt, jaki w danych warunkach jest możliwy. Bez względu na to, z czym przyjdzie nam się zmierzyć, zawsze doprowadzamy sprawy do końca.

Transparentność

W każdym momencie jesteś dla nas partnerem, któremu należy się szacunek, uwaga i rzetelna, przejrzysta informacja. Zależy nam, abyś wiedział o wszystkim co ma dla Ciebie znaczenie i w pełni rozumiał i akceptował podejmowane przez nas działania.

Uczciwość

Wierzymy, że uczciwość i szczerość jest podstawą każdej wartościowej relacji, dlatego nigdy nie obiecujemy tego, czego nie możemy spełnić. A nasze wynagrodzenie uzależnione jest wyłącznie od efektu naszej pracy.

Sukces

Nie boimy się dużych korporacji, bo wielokrotnie z nimi wygrywamy. Nie boimy się sądów, bo one są areną, na której czujemy się najpewniej.
Jesteśmy po to, aby nieść pomoc, broniąc tych którzy w konfrontacji z silniejszym, zamożniejszym i wyspecjalizowanym przeciwnikiem skazani są na porażkę.